У лютому 2019 року Інститут стратегії культури та Strefa Kultury Wrocław підписали меморандум про співпрацю і цим дали поштовх програмі підвищення кваліфікацій для менеджерів культури LWOWRO!

Strefa Kultury Wroclaw — установа, що була головним оператором процесу аплікування міста Вроцлав на програму Європейської Столиці Культури, а відтак й реалізатором програми Вроцлав ЄСК — 2016. Діяльність SKW базується на трьох основних напрямках: місця, фестивалі та програми; що передбачають розвиток громади, подієву, освітню і грантову складову.

фото з ресурсу: http://wro2019.wrocenter.pl/

В рамках програми щорічно відбувається open call для менеджерів/-ок, що здійснюють культурну діяльність у Львові чи Львівській області. Програма відбувається у два етапи: перший відбувається у Вроцлаві, другий — у Львові. Далі відібраних учасників/-ць чекає навчальна поїздка до Вроцлава, зустрічі з місцевими дієвцями та експертами культури, відвідини ключових установ культури міста, семінари й майстер класи. Програма передбачає й публічні освітні події, що спрямовані на професійне культурне середовище.

У 2019 році до програми були відібрано 6 учасників/-ць, які під егідою польських експертів працювали із темами колективної пам’яті і розглядали методи збору усної історії, за партнерського долучення Krakowskie Biuro Festiwalowe почули про дослідження взаємодії сфери літератури та бізнесу (на прикладі Кракова), про особливості підбору літератури та творів мистецтва у спеціалізованих закладах (на прикладі в’язниці); пройшли навчання по ефективному team-building’у команди культурного проєкту, роботі з волонтерами та інше.

Станом на 2020 рік до програми LWOWRO долучені 8 менеджерів/-ок зі сфери візуального мистецтва, кіно, музейництва, літератури. У 2020-му році програма відбулася онлайн та продовжена у 2021 році. Запрошуємо стежити за проєктом на Фб-сторінці ІСК / у новинах сайту та у майбутньому долучатись до відкритої програми!

Поділитися