Як справи? Що відбувається в культурній спільності та процесах у світі? До нашого проєсту «Як справи в культурі?» долучається Ірина Янів — менеджерка культури у оганізації Steinhaus Bautzen у німецькому місті Баутцен, координаторка програми фестивалю сучасного мистецьва «Zukunftsvisionen» у місті Ґьорліц.

Steinhaus Bautzen — громадське об`єднання, основними напрямками якого є соціальна та культурна діяльність, робота з соціально незахищеними групами населення, просвітницька робота. Концерти, програмний кінотеатр, імпро-театр, власне ток-шоу, програма підтримки молодих музикантів, гуртки з шахів, кераміки, малювання, скейтбордингу, брейк-денсу, проекти з сорбською меншиною, чесько-польсько-німецькі проекти — далеко не повний перелік активітетів організації.

Ірина поділиться інформацією про актуальні системи підтримки громадських організацій і приватних осіб в Німеччині під час карантину, про фінансування культури в Саксонії та поміркує про “вільну культурну сцену” в час кризи у Німеччині.

Долучайтесь до розмови у понеділок, 1 червня о 15:00 на сторінці Інститут стратегії культури. Ірина говоритиме українською. Ви зможете задати Ваші питання у коментарях під відео.

Поділитися