Одна з цілей Стратегії розвитку культури Львова 2025, що нею керується у своїй діяльності ІСК, є переосмислення та відповідальне ставлення до культурної спадщини. У партнерстві із Департаментом архітектури та містобудування ЛОДА представляємо проєкт «Культурна спадщина Львівщини. Перезавантаження»!

Протягом 10 місяців проєкту заплановано 16 програм ревіталізації знакових об’єктів культурної спадщини у Львівській області. Серед них: Свірзький замок, костели у місті Комарно та селі Годовиця, замок у Старому селі, палац Потоцьких у селі Тартаків. Метою проєкту є зрозуміти і виявити прихований потенціал пам’яток через залучення місцевих громад, відтак створити концепцію оновлення та перетворення цих об’єктів на туристичні магніти.

За кураторської підтримки фахівців Інституту стратегії культури буде проведено 20 глибинних інтерв’ю із архітекторами, археологами, пам’яткоохоронцями, культурними діячами і представниками туристичних операторів. А вже навесні відбудеться серія дискусій про майбутнє цих об’єктів — проєкт покликаний різносторонньо вивчити можливу додану вартість кожної пам’ятки, щоб вони стали максимально близькими до тих, хто живе поруч і є чи може бути їхніми користувачами.

Проєкт «Культурна спадщина Львівщини. Перезавантаження» реалізовується за підтримки Український культурний фонд, в рамках програми Культура +. Stay tuned!

Поділитися