Одним із ключових напрямків діяльності Інституту стратегії культури є підвищення кваліфікації культурних акторів міста, адже продуктивна діяльність інституцій та закладів неможлива без фахового підходу та постійного вдосконалення їх працівників. Нинішній виклик освітнього процесу в менеджменті культури – дати знання найбільш відповідні реаліям та потребам нашого часу. 

Бліц-курси проектного менеджменту – як частина освітньої програми Стратегії – надали можливість прояснити питання ефективного втілення проекту в життя, аспекти управління фінансами та грамотного написання бюджету.

Спікером виступила Юлія Філяк – співзасновниця Галереї сценографії у Львові, бізнес-аналітик, співавтор низки культурних проектів з досвідом роботи у Координаторі проектів ОБСЄ в Україні і не тільки. Курс об’єднав між собою близько 50 менеджерів та менеджерок культури різноманітних напрямків. В процесі навчання було напрацьовано кілька практичних проектів, які в найближчому майбутньому мають потенцію втілитися у життя.

Таким чином, крок за кроком, відкрито ділячись досвідом і обмінюючись ідеями, ми наближаємося до консолідування культурного осередку Львова та підвищення якісного рівня проектів!


Поділитися