Ваша думка може змінити стан культури! Як? Якщо ви мешкаєте у Львівській громаді, долучайтеся до онлайн-опитування: https://bit.ly/4cDPGq2. Адже це можливість висловитися про події та процеси в культурі, улюблені заклади, а також те, чого бракує і що варто покращити у сфері.

Ваші відповіді на запитання тематичної анкети від ІСКу допоможуть нам зрозуміти, якими є актуальні культурні потреби та запити мешканців Львівської міської територіальної громади. Результати опитування важливі для оновлення пріоритетів розвитку сфери культури та покращення культурної політики громади — Стратегії розвитку культури.

Долучайтеся до опитування або, якщо представляєте інституцію культури, запросіть до цього своїх відвідувачів, свою аудиторію, адже візія культури, як і сама культура — справа спільна!)

Чекаємо на відповіді від представників Львівської МТГ. Це ті, хто мешкає (тимчасово чи постійно в одному з 20-ти населених пунктів: міста Львів, Винники і Дубляни, смт Брюховичі та Рудне, села Малехів, Лисиничі, Підбірці, Рясне-Руське, Підрясне, Малі Грибовичі, Ситихів, Великі Грибовичі, Збиранка, Гряда, Воля-Гомулецька, Зашків, Зарудці, Завадів, Малі Підліски.

Анкета доступна онлайн, є анонімною, її заповнення забирає 10-15 хв. Заповніть самі — і поділіться). Збір відповідей триває до 31 липня включно.

#опитуванняІСК є складовою чергового циклу моніторингу Стратегії розвитку культури Львова / Львівської громади, що передбачає кількісне опитування містян, глибинні інтерв’ю з фахівцями сфери культури та фіксацію появи нових культурних інституцій.

Поділитися