Звуки в руки! — це проєкт із підтримки дітей в Україні, життя яких змінила війна, в їхньому бажанні займатися музикою. Інститут стратегії культури разом із іноземними меценатами та партнерськими організаціями дарують дітям і підліткам-переселенцям можливість безкоштовно отримати музичний інструмент!

Ініціатива орієнтована на внутрішньо переміщених дітей та підлітків від 6 до 17 років, що позбавлені можливості займатися музикою, зокрема через втрату/брак власного музичного інструмента через війну та її наслідки (як втрата житла, переїзд в інше місто, відсутність можливості придбати інструмент). Зголошуватися можуть сім’ї з дітьми/підлітками з будь-якого міста чи села України незалежно від місця проживання (квартира/прихисток) та (не)доступності занять з музики. Ми хочемо, щоб музика завжди — попри все — звучала в житті того, для кого вона важлива!

Перші музичні інструменти вже чекають на своїх нових власників або власниць! І це скрипки! Інструменти, які зможуть отримати діти/підлітки, не є нові, проте в доброму стані й допоможуть дітям навчатися та вдосконалювати свої навики. Тож, якщо Ви є мамою/батьком/опікуном дитини-ВПО, просимо заповнити анкету: https://bit.ly/3HfnlIv. Будемо також вдячні за поширення інформації! Заявки розглядатимуть та рішення про передачу інструмента прийматимуть організатори проєкту.

Проєкт реалізовують Інститут стратегії культури та меценати Діана Воннак та Золтан Сарка із Будапешта (Угорщина), які й запропонували свою підтримку українським дітям. Цікаво, що Діана є дослідницею української культурної політики та музеології, перекладачкою художньої літератури (Університет Сент-Ендрюс у Шотландії), а Золтан є музикантом та волонтером. Проєкт «Звуки в руки» є довгостроковим та передбачає співпрацю з різними партнерами за кордоном. Долучайтеся!

Поділитися