Епізод 1

Разом з непересічними гостями продовжимо шукати наше місце у світовій культурі — тут і зараз, в минулому, і що найважливіше — у майбутньому.

У другому сезоні авторка й ведуча подкасту Євгенія Нестерович розкриватиме теми ІІІ Конгресу Культури у Львові (що відбудеться вже восени!) з тими, хто представляють Україну закордоном своїми творами і проєктами — митцями, менеджерками, письменниками, режисерками… Як нас бачать у Європі, Америці, Африці, Азії? Що ми хочемо, можемо і вважаємо за потрібне показувати закордонній публіці і чому? Які наші проміжні висновки про себе і світ за цей довгий понад рік повномасштабної агресії і попередні понад 9 років війни? Як загроза знищення змінила українську культуру всередині країни і її репрезентацію назовні?

Свіжий сезон — оновлений формат: крім почути, наші розмови можна буде й побачити. Відтепер UKRAINE UNMUTED відбувається одночасно як живі публічні зустрічі, аудіоподкасти на Radio SKOVORODA та відеоподкасти на каналі America House Lviv

Перша зустріч відбудеться вже цього четверга, 13 липня о 18:30 у Американському домі (Львів, вул. Гнатюка, 2). З кураторкою та менеджеркою культури Альоною Каравай поговоримо про глобальні периферії і локальні центри, і про те, наскільки змінилося розташування України на уявній карті культур Європи. Попередня реєстрація: https://bit.ly/3JRv0in

Детальніше про перший епізод подкасту читайте в події:

https://www.facebook.com/events/801558048149044

UKRAINE UNMUTED — подкаст про сучасне мистецтво й актуальне в культурі, через що Україна нині взаємодіє зі світом. Проєкт втілюють @Інститут стратегії культури та радіо @Сковорода за підтримки @America House Lviv та @УКФ.

#UKRAINEUNMUTED #UkraineUnmutedPodcast #КонгресКультури#ЗаПідтримкиУКФ

Поділитися