Шестеро культурних менеджерів і менеджерок зі Львова у рамках освітньої програми ІСК, Strefa Kultury Wrocław та Krakowskie Biuro Festiwalowe LWOWRO, продовжують студії у Вроцлаві – цього разу працювали над темою повоєнної архітектурної спадщини, практиками, що застосовуються у процесах зміни ставлення суспільства до надбань цього періоду.

Д-р Агата Габіс ділилася досвідом міського активізму та втілення проектів архітектурної освіти. Гжегош Янкович – письменник, громадський діяч, котрий вже неодноразово відвідував ІСК із цікавими кейсами – розповідав про механізми колективної пам’яті і методи збору усної історії.

Наступні два дні, під егідою куратора Бастіана Кюнцеля, менеджери спільно працювали над розробкою проекту, що мають на меті його втілити протягом наступного року, застосовуючи знання і компетенції, напрацьовані впродовж 2-річного циклу тренінгів, майстер-класів і натхненних ідей!
Про наступні кроки втілення проекту згодом – тримаємо кулаки 😉

LWOWRО – польсько-український проект навчальної платформи для менеджерів культури, що включає програми підвищення кваліфікації – лекції, майстер-класи, воркшопи, лабораторії, сесії, дослідження та конференції.

Поділитися