Іноді хтось новенький нас запитує, чи можна вступити в Інститут стратегії культури і чого ми тут навчаємо) Ми пояснюємо, що ІСК — не навчальний заклад, а насамперед аналітичний і дослідницький, але так (!), у нас є й освітній напрям — для дієвців культури чи тих, хто планує таким стати. І от сьогодні маємо нагоду запросити на навчання) — на Літню школу за програмою «Фандрейзинг, культурна критика, комунікації та загальні актуальності галузі 2023» (30 червня – 2 липня), що допоможе слухач(к)ам сформувати комплексні знання для зростання у сфері культури й креативних індустрій.

ЩО БУДЕ. На учасників та учасниць чекає триденний інтенсив — зустрічі з досвідченими фахівцями у сфері культури (проєктний менеджмент, фандрейзинг, медіа, комунікації, культурна критика) та розмови про актуальне в галузі, а саме:

–  як «схопити» культурний запит суспільства, визначити свою цільову аудиторію та  комунікувати з нею; що таке сучасна культурна критика та чому слова важливі;

–   як, коли і з чим подаватися на грантову підтримку, якими є ключі ефективного фандрейзингу; 

–   якою мірою і що саме в українській культурі нині, в час війни, є цікавим світові та як налагоджувати міжнародні партнерства;

–   як знаходити можливості й однодумців, формувати спільноту, але водночас не забувати про себе — зберігати баланс, аби не виснажуватись. 

Також ми знайдемо відповідь на актуальні юридично-правові питання в галузі культури, розберемося у відмінностях підходу до роботи з інституціями різного підпорядкування (обласного, муніципального тощо чи приватної власності), дізнаємось, чим вже сьогодні можуть допомогти державні чи міські органи влади, а також познайомимо з успішними мистецькими практиками. 

ДЛЯ КОГО. Студенти, дієвці культури й креативних індустрій, освіти і медіа Львова. Ті, хто робить перші кроки у культурі, перші спроби у втіленні своїх задумів. Ті, хто має ідеї для культури, але до кінця не знає, як саме їх втілити.

НАВІЩО. Слухачі отримають комплексні знання про актуальні тенденції у сфері культури, передовсім України, та практичні рекомендації, як ефективно реалізувати культурний проєкт (передбачено сертифікат про участь). Плюс: можливість за потреби отримати консультацію юриста щодо особливостей діяльності у культурній сфері. 

КОЛИ І ДЕ. Школа відбудеться у Львові. Обов’язковою є присутність слухача(чки) впродовж трьох днів — з 30 червня до 2 липня (пт, сб, нд). Щодня відбуватиметься 4-5 подій у першій половині дня та після обіду. Відбір учасників відбувається на основі заповнених заявок: https://bit.ly/45KCnSg; для нас важлива мотивація подавача(ки). Участь у школі безплатна. Учасникам буде забезпечено кавові перерви та перекуси. 

Чекаємо на заявки до 20 червня (до кінця дня)! Уже скоро почнемо розповідати про спікерів та спікерок Школи і їхні теми — стежте!

Проєкт реалізується за підтримки Львівської міської ради.

#літняшколаІСК #освітаІСК #ІСК #культуральвова

Поділитися