UKRAINE! UNMUTED: УКРАЇНА БЕРЕ ГОЛОС — тема Конгресу.

Це буде зустріч, де ми разом спробуємо означити нові реалії та виклики, що постали перед нашим суспільством і сферою культури, перед Україною та світом після 24 лютого 2022 року.

Все ще будучи всередині війни, ми прагнемо намацати, відшукати, винайти потрібні слова та спосіб оповісти про те, що з нами сталося і що відбувається зараз. Чим нині є культура: формою донесення правди й деконструкції імперського наративу, простором для роботи із травмою та зцілення, зберігачем колективної пам’яті, фундаментом для співжиття? Що ми втратили, але й від чого водночас звільнилися за останні півтора року та що можемо набути? Нині Україна набуває свого голосу, він стає все гучнішим і впевненішим. Україна стає для себе, для інших — UNMUTED!

Нагадаємо, Конгрес Культури у Львові є сталою платформою для аналізу актуальних культурних процесів, місцем зустрічі тих, хто творить культуру. Організаторами Конгресу є Інститут стратегії культури та ГО «Вірменська 35» за підтримки Львівської міської ради, Фундації Змін, Міжнародного Фонду «Відродження» та Українського Культурного Фонду, Національного університету «Львівська політехніка».

Уже незабаром більше інформації!

Поділитися