У рамках програми Конгресу культури “Перехід 1989” 12 жовтня ІСК запрезентує перші результати кількісного соціологічного дослідження ландшафту інституцій культури Львова.

За допомогою онлайн-анкетування ми зібрали базову інформацію про культурних дієвців, які працюють у місті, незалежно від їхньої підпорядкованості чи форми власності. Це перше проведене у Львові цілісне дослідження-каталогізація інституцій культури, також воно є першим у серії – у наступні роки ми плануємо регулярно оновлювати зібрану нами базу. Дані, отримані в результаті анкетування, дозволять слідкувати за динамікою взаємодії між дієвцями, зокрема у питаннях налагодження партнерств, фінансування, залучення працівників та волонтерів, інтенсивності подій. Така інформація допоможе ефективніше формувати міські політики у сфері культури, розставляти пріоритети на основі актуальних дослідницьких даних.

Дослідження готували та презентуватимуть Мар’яна Куземська – координаторка напрямку стратегування та освіта ІСК, соціологині Інга Козлова та Наталія Отріщенко.

Очікуйте відео-запис презентації на сайті Конгресу та оприлюднений цифровий варіант дослідження у нас на сайті згодом.

Поділитися