Що означає бути чоловіком / жінкою у менеджменті культури? Наскільки присутні жінки у культурному секторі? Як проєкти у сфері культури роблять видимими чи навпаки — невидимими — досвіди жінок і чоловіків? Які виклики й можливості є перед ними? Чи змінилася ситуація за останні 5-10 років? Чи може культура переосмислювати гендерні ролі та стереотипи?

На ці запитання 5 березня, у четвер, спробують відповісти учасники/ці дискусії:

  • Мар’яна Куземська — координаторка напрямку стратегування, дослідження та освіти в Інституті стратегії культури, викладачка програми культурології УКУ, культурна менеджерка; координаторка робочої групи з написання «Стратегії розвитку культури Львова 2025». Раніше: Інститут міста; менеджмент медіапроєктів майстерні «Драбина» і фестивалю Drama.UA.
  • Михайло Барабаш — художник, організатор і куратор Фестивалю аудіовізуального мистецтва Тетраматика, мистецького проєкту «Сакральний простір», ін.
  • Йош — менеджерка Феміністичної майстерні, координує просвітницьку програму і відповідає за партнерства. У минулому кураторка кінозалу Львівського палацу мистецтв і арт-директорка кінотеатру «Боммер» (Харків); графічна дизайнерка; за освітою місто планувальниця.
  • Григорій Семенчук — поет, музикант, голова ЛМГО Мистецька рада “Діалог”
  • Модеруватиме Наталія Отріщенко — соціологиня, Центр міської історії

Вхід вільний, за попередньою реєстрацією https://bit.ly/2TjMAAv.

Подію проводить Інститут стратегії культури у партнерстві із Феміністичною майстернею. Захід відбувається в межах програми «Феміністична весна», що присвячена Міжнародному дню боротьби за права жінок і міжнародний мир. Програма відбудеться 5-11 березня.

Поділитися