Площа Ринок, 42 вкотре стала простором для сучасного мистецтва — сьогодні тут відбулося відкриття візуальної частини проєкту Art Resistentia, а саме виставка творів, що були втілені Володимиром Стецьковичем, Олексою Фурдіякою та Сергієм Радкевичем. Раніше митці вже ділились думками щодо опірності у мистецтві та планами щодо творів, а вже з 22 червня по 4 липня глядачі й глядачки мають змогу побачити твори наживо. Відкрив подію перфоманс Влодка Кауфмана, — куратора блоку «Візуальне мистецтво» — що «провів» глядачів за собою до середини кам’яниці, де й розмістилась експозиція.

Відвідування можливе щодня з 12:00 до 18:00. Вхід вільний. А вже у п’ятницю 2 липня запрошуємо на кураторську екскурсію експозицієюКількість місць обмежена, за попередньою реєстрацією: https://bit.ly/3w4PCtR. Наявні опції на 17:00 та 18:00.

Цей арт-проєкт втілено в межах Art Resistentia від Мистецької майстерні «Драбина» Art Workshop DRABYNA та Інституту стратегії культури спільно із Мистецька рада “Діалог” за підтримки ЛМР у рамках Програми «Львів 2020: Фокус на культуру». У межах Art Resistentia, крім візуально-мистецького, є також музичний, театральний та літературний. Відеопрезентації проєктів можна переглядати тут https://bit.ly/3vAsLWZ.

Поділитися