Інститут стратегії культури (ІСК) – це муніципальна інституція, створена для координації процесу реалізації та моніторингу Стратегії розвитку культури міста Львова 2025.
Місія ІСК — посилювати роль культури в місті, створюючи політики та інструменти для втілення Стратегії розвитку культури Львова, аналітична підтримка інституцій та ініціатив, які діють у сфері культури та сприяння розвитку потенціалу культурних
середовищ Львова. 

Головні завдання ІСК:
— збір даних та дослідження актуальних культурних процесів
— моніторинг виконання Стратегії розвитку культури
— створення та адміністрування муніципального Фонду культури
— проведення Конгресу культури — професійної дискусійної платформи для обміну досвідом та збору інформації
— стратегування муніципальних установ культури
— освіта впродовж життя для працівників культури
— співпраця шкільної та дошкільної освіти з культурними організаціями
— міжнародна співпраця та культурна дипломатія
— створення та подання заявки на титул Європейської Столиці Культури
— налагодження комунікації поміж інституціями, організаціями та закладами культури.

Протягом 2018 року з метою прозорого та правомірного функціонування Інституту було сформованo експертну Наглядову раду — постійно діючий орган інституції, що даватиме оцінку діяльності Інституту, надаватиме експертні консультації та разом з командою ІСК плануватиме подальший розвиток установи. Аби зберегти різноманіття поглядів та світоглядних перспектив, серед учасників Наглядової ради Інституту стратегії культури зібрали менеджерів та практиків з Польщі, Великобританії, України (Харків, Київ, Львів).


До Наглядової ради ввійшли:

Роберт Пясковскі
радник Президента Кракова з питань культури. В минулому — програмний директор Krakowskie Biuro Festiwalowe та головний координатор Краківської кінокомісії. Керівник процесу аплікування Кракова на титул «Краків — місто літератури ЮНЕСКО» й в подальшому Міської програми літератури ЮНЕСКО, низки літературних фестивалів.

Роберт Палмер
незалежний консультант, експерт у сферах культурних політик та стратегії, організаційного розвитку, креативної економіки та питань здобуття статусу Європейської столиці культури. У 2006-2013 працював директором з питань культури, культурної та національної спадщини Ради Європи, очолював Міський відділ культури в Глазго.

Оксана Форостина
перекладачка, авторка, директорка і співзасновниця видавництва Yakaboo Publishing. У 2013-2015 роках — редакторка часопису «Критика» та проєкту «Критичні рішення». Авторка телевізійного проєкту на телеканалі «UA: Перший» (2015), програмна кураторка Мистецького Арсеналу (2022), Конгресу культури (2021).

Кшиштоф Май
член правління Нижньосілезького воєводства у напрямку культури. У 2012-2021 керівник Strefa Kultury Wroclaw — організації-оператора програми «Вроцлав — Європейська столиця культури 2016». Раніше очільник культурного відділу Студентського парламенту Польщі, працював речником Президента Любліна та заступником з соціальних питань.

Ірина Подоляк
культурно-політична діячка. Ініціаторка закону про УКФ. У 2019-2020 — заступниця міністра культури, молоді і спорту України. 2002-2012 — очільниця відділу закордонної співпраці управління інформаційної політики та зовнішніх відносин Львівської міської ради.

Віра Балдинюк
літературознавиця, критикиня. Головна редакторка журналу Korydor. 2004 року в Інституті літератури ім. Т. Г. Шевченка захистила кандидатську дисертацію «Наративні моделі сучасної української історичної прози (за творчістю Павла Загребельного і Валерія Шевчука)».

Лейла Мелесова-Вальчак
голова постійної комісії Львівської міської ради з питань культури, молодіжної політики та зовнішніх зв’язків. Експертка з фінансів.

Олександр Кобзарев
керівник «Інституту міста» у Львові. У 2010-2015 — місцевий координатор проєкту «Місцевий економічний розвиток міст України» та «Розбудова спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України» , проєктів з оновлення історичної частини Львова у співпраці з GIZ.